Kulturní program Slavností svobody zahájí 1. května kapela The Australian Pink Floyd Show

Přidal:

Nejslavnější tributní kapela The Australian Pink Floyd Show (TAPS) přijede do Plzně oslavit 30 let působení na světových pódiích! V lochotínském amfiteátru se představí 1. května, aby zahájila kulturní program Slavností svobody. Vystoupení je prvním open-air představením Pink Floyd Show pod širým nebem v České republice.

K této velkolepé oslavě třicetiletého vzdávání holdu slavné muzice Pink Floyd představí kapela turné s názvem “Time“ pojmenovaném podle jedné z nejznámějších písní z kultovního alba Dark Side Of The Moon. Zahraje hudbu ze všech období legendární kapely ve své velkolepé živé show s nejmodernějšími světelnými efekty, lasery, speciálně navrženými projekcemi a animacemi promítanými na obrovské kruhové obrazovce, nafukovacími postavami ikonických pinkfloydovských alb.

Když se v roce 1988 skupina pěti mladých lidí z Adelaide dala dohromady a začala jen pro radost hrát písně Pink Floyd v pronajaté školní místnosti, skoro nikdo netušil, že tento projekt (posléze pojmenovaný “The Australian Pink Floyd Show“, také známý mezi svými fanoušky jako “Aussie Floyd“) bude po následujících 30 let plnit světové arény. Tomuto již od začátku velice ambicióznímu projektu kapely, která se hlásí k bezmezné oddanosti věrné reprodukci – noty po notě, zvuku po zvuku – hudby Pink Floyd, tehdy věřil jen málokdo.

TAPFS je jednou z nejstarších a nejdéle fungujících tributních kapel a rozhodně patří k těm nejslavnějším. Nicméně termín tributní kapela již v tomto případě není na místě, protože jejich ohromující hudební produkce se zaměřením na hudební a vizuální detail, učinily z této show jeden z nejžhavějších hudebních artiklů na hudební scéně vůbec. The Australian Pink Floyd Show se již několikrát objevili v televizích, hudebních časopisech, dokumentárních filmech a knihách o Pink Floyd, byli nesčetněkrát vyzdviženi v prestižních hudebních médiích i novinách jako The Times či The Guardian.

TAPFS přiveze do České republiky opulentní laserovou a světelnou show, novou speciální video projekci s originální animací na vekoplošnou LED obrazovku s vysokým rozlišením nebo tradiční “pinkfloydovské” nafukovací symboly, jako např. gigantického růžového klokana, prase či učitele. To vše v doprovodu 10členného ansámblu hrajícího skladby s precizností a maximálním důrazem na detail a zvuk, který je zdokonalován po téměř 30 let.

Vstupenky v ceně od 650,- do 1150,- k dostání v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream a na webu mastersofrock.cz.
Více info na www.pragokoncert.com.
Zdroj informací: www.mastersofrock.cz

TAPFS-Band

0